Аксесуари для ванної кімнати – створіть дизайнерський стиль.

На 100% облаштована ванна кімната – це не лише сантехніка, але й підібрані в тон інтер’єру аксесуари, що роблять її стильною та зручною. Colombo Design – вершина стилю та запорука комфорту.

Щоб використання аксесуарів було максимально практичним та функціональним, велика увага приділяється правильному, ергономічному розміщенню. Особливо – це стосується кімнат невеликого розміру. Аксесуари є важливою частиною ванної кімнати для добробуту та комфорту повинні бути розташовані у потрібному місці на оптимальній висоті.  

Ще один важливий фактор – узгодженість з дизайном як ванної кімнати, так і оселі в цілому. Коли елементи підібрані в тон та доповнюють одне одного, створюється відчуття гармонії.  

Еталонний стиль та якість – головне.

В нашій уяві, якщо продукт брендовий, його якість, естетичність та сумісність з будь-яким дизайном гарантовані. Насправді це не так. 

Для оформлення дизайнерської ванної кімнати, зовсім не обов’язково підбирати найдорожчі меблі та аксесуари, щоб отримати бажаний результат достатньо правильно поєднати елементи інтер’єру. Так ви отримаєте комфорт, естетичне задоволення та дивуватимете своїх гостей.

Аксесуари для ванної кімнати формують дизайн

Є багато аксесуарів для ванної кімнати, які дозволяють нам стимулювати нашу творчість, зокрема:

Colombo Design зі своїми ексклюзивними колекціями допомагає втілювати найсміливіші ідеї. Якщо ви вже знаєте, де розташувати кожен аксесуар для ванної кімнати … можна починати.

Вішалка для рушників

Тримач рушників – аксесуар, на якому зосереджується рушник. Зазвичай комплект для ванної складається з 3 рушників:

  • Для душу великий
  • Середній для обличчя та рук
  • Маленький для біде

Найпоширеніший тип кріплення навісний:

  • Бар
  • Гачок
  • Кільце

Надійно закріпіть аксесуар на потрібній для вас висоті.

Мильниці та дозатори мила

Гігієнічні аксесуари зазвичай представлені комплектами, що складаються з декількох одиниць. Комплекти доступні у всіх формах, кольорах, матеріалах – це значно розширює діапазон вибору.

Навісні мильниці, стакани для зубних щіток, дозатори мила мають зручне кріплення до стіни, проте якщо ви бажаєте розміщувати аксесуари на умивальнику або меблях, обирайте настільний метод кріплення. 

Тримачі паперу

Тримач паперу використовують в туалетних кімнатах. Його слід розміщувати на зручній відстані від унітаза, в залежності від вільного простору та ваших уподобань.

Існують різні типи тримачів паперу: класичним рішенням є ніша, але в найбільш частих випадках вона кріпиться до стіни на мінімальній висоті від 40 до 60 см від підлоги.

Тепер, коли ви стали експертом в області аксесуарів для ванної, відвідайте наш інтернет-магазин і виберіть ідеальну колекцію для себе!

Дайте нам знати, який з аксесуарів вам найбільше подобається.